Sanal Hogwarts Akademisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Akademisi

.::. WeLCoMe To HoGwArTs .::.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemizin Açılışı (Önemli)

YazarMesaj
Nathàlie Lizzié S. Black
Admin/Müdire/Baş Seherbaz/Gry. Bina Sor./Kazan M. Sahibi
Admin/Müdire/Baş Seherbaz/Gry. Bina Sor./Kazan M. Sahibi
Nathàlie Lizzié S. Black

Kadın
Savaş Tarafınız : ^^ ~Zümrüdüanka Yoldaşlığı~ ^^
Rp Partneri : Var galiba... :D
Patronusunuz : Ben tavşan hastasıyım ve aynı şekildede bana tavşan çıktıııı xD
Asanız : ~~Kararlılığın Cesurluğu~~
Özel Yeteneğiniz : Metamorfmagus.
Hayvanınız : Yavru tavşanım Layli
Lakabınız : Nathé,Nath,Lizz,Lizé,Stép
En Çok Kullandığınız Büyü : Normal hayatta en çok Mobiliarmus,savaşlarda ise Cruico kullanırım.
Ruh Haliniz : Sitemizin Açılışı (Önemli) Melekne6
Galleon : 10000

Sitemizin Açılışı (Önemli) Empty
MesajKonu: Sitemizin Açılışı (Önemli)   Sitemizin Açılışı (Önemli) I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:18 pm

Arkadaşlar sitemiz bir süre boyunca bomboştu ve siteye kimse girmiyordu.Okul zamanlarında bende hiç girmiyordum.Bu aralarda biz bir karar aldık.Daha doğrusu canım dostum Afra (Isabella) bana siteyi yenileyelim dedi.Bende kabul ettim,tüm adminlere e-mail gönderildi.İlgilenen adminlere çok teşekkür ediyorum.İlgilenmeyen adminler siteden atılma kararı alındı.Şuan sitemiz yeniden doğdu ve sizlerin desteği ile daha yükseklere çıkaracağımıza inanıyorum.Bizim kendimize verdiğimiz süre içerisinde sitedeki tüm kişilerin rütbeleri alındı.Temamız yenilendi,tema da katkıda bulunmak isteyen Simone canım arkadaşım internetinde ve kullandığı programda arıza çıktığı için yardım edemedi.Temayı ben yapmak zorunda kaldım.Umarım beğenmişsinizdir.Simone canım arkadaşıma çok teşekkür ediyorum,olmadı ama yinede yapmak istediğinden dolayı teşekkür ederim.Bana en çok yardımda bulunan ve bu siteyi onunla paylaştığım biricik arkadaşım Afra ya çok teşekkür ederim.O olmasaydı belki ben bu siteyi kapatmıştım.Sitenin üyeside çoktu,boşuna gitmesin diye yeniden açtık.Sitemizde sizleri görmekten büyük onur ve guru duyarız.İnanıyoruz ki biz hep birlikte bu siteyi ayakta tutacağız.Sizden tek istediğimiz çok online olun ve yaptığınız rp leri çok iyi yapın.En kısa zamanda başvurularınız yapın.Biz herzaman burdayız.Bu arada sitemizde yeni adminlerimiz olan Samara Black ve Gael Garcia Bernal a yeni görevlerinde başarılar dilerim.Bu site ile ilgilendiğiniz için size çok teşekkür ederim.Ne kadar teşekkür etsek azdır...

Adminler;

Isabella Swan,Jany J. Black,Samara Black,Simone Shayna Simons,Gael Garcia Bernal
http://hogwartsokulu.forumado.net/lejant-f6/eleanor-lily-black-t

Sitemizin Açılışı (Önemli)
1 sayfadaki 1 sayfası